بسم‌الله القاصم الجبارین

چند روزی است دشمنان همیشگی نظام اسلامی  با تقطیع یک دقیقه از جلسه‌ی 230 کلبه کرامت شمشیر نفاق خود را از نیام برکشیده و قصد ایجاد دودستگی در میان دو نهاد مهم حافظ انقلاب، یعنی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارند. استراتژی همیشگی شیطان ایجاد تفرقه بوده و هر بار از همان روش تکراری استفاده می‌کند تا به اهداف خود برسد و حرف باطل خود را از زبان اهل حق منتشر کند.

از ارتشیان معظم بعید است که در شناخت خودی و غیرخودی دچار ابهام شوند و حرف‌های دشمنان انقلاب اسلامی از زبان آن‌ها شنیده شود و بی‌بی‌سی و رسانه‌هایی که دشمنی‌شان با ایران اسلامی علنی است، مجال مناسبی برای مانور تفرقه پیدا کنند.

شایسته است که این بزرگواران با بصیرت به این قائله پایان دهند و بیش از این آب به آسیاب دشمن نریزند و موجب تفرقه میان اهل حق نشوند که شیطان از این تفرقه بسیار خوشحال خواهد شد.

 

این حرف امام خمینی رحمه‌الله علیه را همیشه به یاد بسپاریم: «اگر چنانچه امریکا از ما تعریف کند و روزنامه‏ هاى امریکا از ما تعریف کنند، آن‌وقت است که باید مردم بگویند این چه است قضیه؟ یک قضیه‏ اى است که دارند تعریف مى‏ کنند! البته باید از ما تکذیب کنند، از شما هم باید تکذیب کنند»

 و از خودمان سؤال کنیم که چه اتفاقی افتاده که اهل باطل به حمایت از ما رو آورده‌اند.

استاد حسن عباسی همیشه حامی جبهه حق بوده و آن‌چنان سخنانش جگر دشمنان انقلاب اسلامی را به درد می‌آورد که آن‌ها به هر حربه‌ای دست می‌زنند تا او ساکت شود.

اما بدانند که خداوند یار مؤمنین است و باطل هیچ‌گاه پیروز نخواهد شد.

که جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا